Ja już powoli szykuję torbę na wyjazd;) Napiszę już z Uniejowa jak moje wrażenia - mam nadzieję, że będą mega pozytywne!
Czy mając skierowanie na jakąś jedną część ciała (chodzi o nogę) będę mogła wyprosić (nawet za dopłatą) dodatkowe zabiegi na kręgosłup? Słyszałeś o takich przypadkach?
Uzdrowisko Uniejów Park
Re: Uzdrowisko Uniejów Park
Witaj.quatro pisze:Ja już powoli szykuję torbę na wyjazd;) Napiszę już z Uniejowa jak moje wrażenia - mam nadzieję, że będą mega pozytywne!
Czy mając skierowanie na jakąś jedną część ciała (chodzi o nogę) będę mogła wyprosić (nawet za dopłatą) dodatkowe zabiegi na kręgosłup? Słyszałeś o takich przypadkach?
Jeżeli jedziesz na podstawie skierowania z ZUS-u, to niestety są na to bardzo duże ograniczenia (ZUS ograniczył możliwości wykupienia czegokolwiek do minimum). Na pewno podstawowe zabiegi otrzymasz na "powód" choroby. Dodatkowo można wykupić sobie masaż. Osobiście nie korzystałem, ponieważ mój kręgosłup był w takim stanie, że nikt nie chciał podjąć się masaży, ale koleżanka korzystała z tego i bardzo sobie je chwaliła. Polecam masaże wykonywane przez Marysię, to taka sympatyczna rehabilitantka w okularach(prowadzi też gimnastykę zbiorową). Wszyscy chcieli wykupować masaże u Niej- jest naprawdę doświadczoną rehabilitantką z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną. Taki zabiego kosztuje chyba coś ok, 50-60 zł- nie pamiętam jaki jest czas trwania.
Na kręgosłup polecam Ci dodatkowo Termy Uniejowskie. Mi zabiegi nie pomagały a wręcz było coraz gorzej, natomiast kąpiele solankowe chociaż na trochę przynosiły ulgę i odprężenie
Podpowiem Ci, że jeżeli jedziesz na nogę, to u lekarza prowadzącego walcz o masaż podwodny...

