Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy.
Forum kuracjuszy, wyraź opinie o sanatoriach, poznaj opinie innych kuracjuszy nawiąż znajomość. Planujesz wyjazd do sanatorium, wysyłasz tam dziecko? Sprawdź informacje na temat swojego uzdrowiska. Porozmawiaj na tematy związane z leczeniem w sanatorium.
Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy.
Forum kuracjuszy, wyraź opinie o sanatoriach, poznaj opinie innych kuracjuszy nawiąż znajomość. Planujesz wyjazd do sanatorium, wysyłasz tam dziecko? Sprawdź informacje na temat swojego uzdrowiska. Porozmawiaj na tematy związane z leczeniem w sanatorium.
Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Witam - Ja z zapytaniem - czy ktoś ma skierowanie do Lądka Zdrój od 7 stycznia 2013 r. ????? Jestem z Wrocławia i chetnie zabrałabym się po drodze !!!!! Zwracam za paliwo !!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na wiesci !!
Serdecznie witam! Również jadę 7 stycznia do WSzUR w Lądku Zdr. lecz z Jeleniej Góry,na szczęście mam tylko jedną przesiadkę w Kłodzku. Jak dobrze zrozumiałam Renkę to nie po raz pierwszy tam jedziesz. Jestem nowicjuszką w tym zakresie, więc bardzo Ciebie proszę, napisz parę słów jak tam jest, przede wszystkim co koniecznie ze sobą zabrać i może coś na temat warunków mieszkalnych. Mam skierowanie do II Pawilonu.Będę wdzieczna za choćby skrótową odpowiedź. Pozdrawiam
Witaj elinka - ja tez jade do pawilonu II - szpital wojskowy na ul. Jadwigi !!!1 Moja droga najwazniejsze to skierowanie , dokumentacja choroby , dowod osobisty i oczywiscie TY !!!! A Do Twojego uzytku to ciuchy ciepłe , dres , podkoszulki i inne "szpargały " w co mogłabyś sie ubrac - przybory toaletowe , obowiazkowo strój kąpielowy , czepek i klapki na basen !!!! Pokoje są 2 i 3 osobowe - na jedzonko nie narzekałam !!!! O pokojach jednoosobowych nie słyszałam ale tez nie pytałam !!! Mam nadzieje ze kondycje masz dobrą bo dduuzzzoooooo schodow lub dosc strome podejscie ( mozna tez droga lżejszą ale dłuższą ) . Jak masz jakies pytania to bardzo prosze - jestem na GG - moj numer 8029184 !!!!
Wielkie dzięki Renka za odpowiedź.Małe sprostowanie- skierowanie mam do pawilonu I (pomyłka w poprzedniej wiadomości).Myślę, że kondycję mam nienajgorszą, schody mnie nie przerażają, bardziej to co mnie czeka....Będę na oddziale psychosomatycznym, więc nie wiem czy w ramach zabiegów moge liczyć na basen, ale i tak strój i czepek zabiorę. Odezwę się na gg, tylko muszę założyć konto (sto lat temu tam byłam !!!).Pozdrawiam. PS.Jeżeli ktoś z okolic Jeleniej Góry wybiera się w tym terminie do Lądka, to chętnię się zabiorę, oczywiście partycypuję w kosztach paliwa.
Nic nie szkodzi - I czy II - i tak na pewno bedziemy sie spotykały na zabiegach - jak coś to jestem na gg !!! Do zobaczenia w poniedziałek , lub wtorek lub środe .............
Pani Elinko.Proszę o kontakt,była pani w pawilonie1 -23Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-rehabilitacyjny Jadwigi2 z zus psychosomatyka .Proszę o numer telefonu,bym mogła pani zadać kilka pytań.Podaję mój numer tel.799228275.Ja wybieram się do Lądka Zdroju 03.06.2013.Proszę o jakiś kontakt do pani.Dziękuję.